September is een prachtige maand voor een ballonvaart! Ondanks de winderige en regenachtige start van de maand, laat de nazomer zich inmiddels volop zien. En dat betekent heerlijk ballonvaren bij mooie, rustige weersomstandigheden.
Nu de dagen langzaam korter worden, verzamelen we ook steeds iets eerder voor de ballonvaart. Afhankelijk van de weersomstandigheden ligt de verzameltijd medio september tussen 17:30 en 18:00 uur. (Ook zijn er enkele ochtend ballonvaarten beschikbaar )
Wilt u de komende dagen ook genieten van het prachtige nazomerweer vanuit onze luchtballonnen? Het weer werkt uitstekend mee! In ons overzicht met geplande ballonvaarten ziet u direct hoe laat we verzamelen.
De verzameltijd is tevens het moment waarop we starten met de voorbereidingen. Zo kunt u er vanaf het eerste moment bij zijn en hoeft u niets van de ballonvaart te missen!
Zien we u binnenkort bij ons in de mand? 🎈