Select your language English Nederlands
Boek direct uw ballonvlucht! 035-603 00 28
HomePrijzenAanbiedingenGeplande ballonvaartenFoto's Contact
Ballonbon

Ballonvaart chauffeurs


Rob Wiegers Ballonvaarten werkt met een team van gezellige crewleden en piloten, jong en oud. We kunnen natuurlijk altijd enthousiaste mensen gebruiken om mee te helpen met de ballonvaart.

Balloncrew leden hebben veelal een passie voor ballonvaren. Daarbij is het een leuk, avondvullende hobby.
Voor chauffeurs is het rijbewijs B-E een pré, maar ook mensen zonder rijbewijs of met rijbewijs B zijn welkom.

Ook bus chauffeurs met het d-rijbewijs zijn bij ons van harte welkom!

Balloncrew is vrijwilligerswerk, het is daarom ook geen verplichting om regelmatig te assisteren bij ballonvaarten. Uiteraard bieden wij balloncrew ook de gelegenheid mee te varen in onze luchtballons!

Balloncrewen is een avondvullend programma. Voor een ballonvaart ben je toch minimaal 4 uur onderweg.

Welke werkzaamheden vallen onder het crewen bij een ballonvaart:

  • Het klaarzetten en nakijken van de ballonmaterialen.
  • Vertrek naar de opstijglocatie
  • De ballon opbouwen en zorgen dat deze veilig het luchtruim kan kiezen.
  • Grondmaterialen opruimen en de ballon volgen.
  • Bij de landing pakken we samen alles in het rijden we weer naar het bedrijf.
  • Gezellig napraten onder het genot van een hapje en een drankje.

Ons bedrijf is gevestigd in Soest van waaruit de ballonnen altijd vertrekken naar locatie. Kom je zelf niet uit Soest maar wil je wel meehelpen als balloncrew, neem ook dan contact met ons op want wij voeren onze ballonvaarten door heel Nederland uit!

Ben je enthousiast, hou je van activiteiten en zoek je een leuke ontspannen hobby, neem dan gerust contact met ons op of bel voor meer informatie.
info@luchtballonvaart.com of 035-6030028

Ben je geinteresseerd om als ballonvaarder te werken en piloot te worden bij ons bedrijf, ook dan ben je van harte welkom om contact met ons op te nemen! De opleiding tot commercieel ballonvaarder kan al in 1 jaar worden afgerond!


Share/Bookmark